Zawody krótkofalarskie o „PUCHAR” BURMISTRZA MIASTA JAROSŁAWIA

Już w tą niedzielę 11 marca 2018, w godzinach porannych klub wystawi swoją reprezentację na Zawody Krótkofalarskie o PUCHAR BURMISTRZA MIASTA JAROSŁAWIA. Startujemy o 6:00UTC, zawody kończą się godzinę później. Zabawa w paśmie 80m. Startujemy oczywiście w paśmie fonicznym.

Przy okazji, jak się uda to przetestujemy pełnowymiarowego dipola na 80m.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zawody już za nami. Udało się przeprowadzic 24 łączności, wynik przyzwoity, chociaż celowaliśmy znacznie wyżej. Ruch na paśmie był całkiem spory, pracowało około 50 stacji (tak można było wywnioskować z ostatnich raportów jakie udało nam się usłyszeć/zdobyć). Teraz nie pozostaje nic innego jak wysłać zapis przeprowadzonych łączności do organizaotra i czekać na oficjalne wyniki.

 

SP6PWS